Burneo – fat burner na miarę 21 wieku? Wasze opinie

Problem nadwagi to dzisiaj już nie zjawisko jednostkowe, ale prawdziwa plaga, która przez wielu uznawana jest za prawdziwą chorobę cywilizacyjną. W samej tylko Polsce mówi się dzisiaj już nawet o połowie dorosłych Polaków, którzy zmagają się z otyłością.

To prawda, że problem w dużej mierze związany jest z nieodpowiednim odżywianiem, szybkim tempem życia, jedzeniem przetworzonych produktów spożywczych, a przy tym także nieodpowiednią ilością ruchu.

Zazwyczaj jednak największym winowajcą pojawiającej się nadwagi, z którą bardzo trudno wygrać, jest po prostu nieprawidłowy metabolizm. To przekłada się na zwiększone odkładanie tkanki tłuszczowej w naszym ciele, a i także utrudnione jej spalanie.

To z tego między innymi powodu tak wiele osób, pomimo intensywnych treningów, ma ciągle problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Burneo jest dość popularnie reklamowanym dzisiaj suplementem diety, który ma stanowić idealne rozwiązanie na takie właśnie problemy, będąc jednocześnie w pełni bezpiecznym dla naszego zdrowia. Czy faktycznie tak jest? Czy suplement diety może spalić nawet 10kg w ciągu jednego tylko miesiąca, co gwarantuje nam producent? Sprawdźmy to.

Burneo – co to w ogóle jest?

Opakowanie suplementu Burneo

Z pozoru Burneo jest po prostu zwykłym suplementem diety, produktem, który dla większości z nas nie będzie nawet brany pod uwagę w kwestii skutecznego wsparcia podczas odchudzania. Biorąc jednak zapewnienia producenta, można oczekiwać czegoś naprawdę spektakularnego. Burneo polecany jest przez producenta przede wszystkim jako naturalne rozwiązanie rozbijające komórki tłuszczu, a i jednocześnie utrudniające odkładanie się kolejnych warstw tłuszczu.

Jednocześnie także zostajemy tutaj zapewnieni o znaczącej poprawie metabolizmu, co ma przekładać się na jeszcze szybsze spalanie tkanki tłuszczowej. Mówiąc w ogromnym skrócie, zadaniem składników zawartych w Burneo jest po prostu niejako zmuszenie organizmu do tego, aby przetwarzał jak najwięcej energii zmagazynowanej w tłuszczu, a i jednocześnie także od razu spożytkował energię aktualnie przyjmowaną, nie odkładając jej na później w postaci tłuszczu.

Co bardzo ciekawe, producent suplementu gwarantuje doskonałe efekty odchudzania nawet w przypadku tych osób, które nie są mocno aktywne fizycznie i nie uprawiają sportów czy nie poddają się mocno wysiłkowym ćwiczeniom fizycznym. Suplement ma pomagać każdemu, przede wszystkim poprzez normowanie pracy organizmu, a gwarantowane efekty to utrata wagi nawet do 10kg w przeciągu zaledwie jednego miesiąca.

Prosty, ale w pełni naturalny skład suplementu

Każdy na pewno ciekawy jest co takiego ukryte zostało w każdej kapsułce suplementu diety Burneo, sądząc, że raczej będą tam różnego rodzaju związki chemiczne, których wpływ na zdrowie naszego organizmu może być naprawdę zły. W tym przypadku dostajemy jednak zapewnienie o tym, że w kapsułkach nie znajduje się żadna chemia niebezpieczna dla naszego zdrowia.

Wyłącznie składniki naturalne, w tym i sama kapsułka, która nie jest chemicznym tworem, a łatwo przyswajalnym przez organizm człowieka związkiem. Dodatkowo suplement będzie dobry również dla alergików, gdyż w jego składzie nie ma glutenu oraz laktozy, nie znajdziemy tam również GMO, o którym słyszy się obecnie wiele złego. Co w takim razie znajduje się w składzie?

Zielona herbata oraz gorzka pomarańcza

Osoby interesujące się odchudzaniem na pewno wiele słyszały już o pozytywnym działaniu zielonej herbaty na ten proces. Tak, znajduje się ona w składzie i ma za zadanie przede wszystkim zmniejszyć łaknienie, a więc pośrednio ograniczyć ilość odkładającego się tłuszczu. Gorzka pomarańcza zawiera w sobie natomiast naturalne enzymy, które biorą pośredni, ale dość duży, udział w procesie spalania tkanki tłuszczowej.

Zestaw aminokwasów poprawiających metabolizm

Drugą częścią składową każdej kapsułki suplementu diety są różnorodne aminokwasy, w dobrze zbalansowanej dawce, które z jednej strony rozbijają tkankę tłuszczową i blokują powstawanie nowej, a z drugiej strony naturalnie stymulują organizm, poprawiając nasz metabolizm.

Skład może nie wydaje się zbyt bogaty, ale na pewno wygląda na przemyślany, a gwarancje dawane przez samego producenta mówią tutaj same za siebie.

Jakie są przewidywane efekty? Sprawdź co możesz osiągnąć!

O samych efektach działania trochę już napisaliśmy, a więc czas skondensować to w stosowne podsumowanie. To, co obiecuje nam producent suplementu Burneo, to przede wszystkim:

  • poprawienie metabolizmu
  • ograniczenie łaknienia
  • przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej
  • częściowa blokada powstawania nowej tkanki tłuszczowej
  • zmuszenie organizmu do spożytkowania całej dostarczanej energii

Przypomnijmy także, że producent gwarantuje te wszystkie efekty nawet w przypadku osób, które nie zdecydują się na zwiększenie aktywności fizycznej, choć oczywiście sama zmiana nawyków żywieniowych powinna być rozważona, aby przyspieszyć sam proces odchudzania.

Zapewnienia to również spalenie nawet 10kg tkanki tłuszczowej w ciągu jednego tylko miesiąca, przy regularnym stosowaniu suplementu każdego dnia. Burneo dedykowane jest dodatkowo nie tylko kobietom, ale także mężczyznom, i w obu przypadkach efekty mają być równie zadowalające.

Jak powinno wyglądać prawidłowe dawkowanie i sposób używania?

Ćwiczenia to jednak podstawa

Ciekawostką w przypadku dawkowania jest to, że producent Burneo daje nam dość sporą swobodę w kwestii tego jak będziemy kapsułki przyjmować.

Dla osiągnięcia optymalnych efektów działania nie jest zalecane przyjmowanie więcej niż 4 kapsułek dziennie, a sam suplement powinniśmy stosować 2 razy dziennie, a więc możemy przyjmować po 1, po 2 kapsułki lub raz jedną i raz dwie, zależnie od tego czy efekty są widoczne, czy też nie.

Przekraczanie zalecanej dawki naprawdę nic nie da. Warto o tym pamiętać, gdyż nawet naturalne składniki, w zbyt dużej dawce, mogą być dla nas niebezpieczne.

Czy ewentualne skutki uboczne są możliwe?

Godnym uwagi jest fakt, że tak naturalny skład suplementu diety Burneo, powinien w zasadzie nie powodować żadnych efektów ubocznych stosowania, co zresztą gwarantowane jest przez samego producenta. Oprócz tego w suplemencie nie ma GMO, glutenu oraz laktozy, o czym wspominaliśmy wcześniej, a wiec również alergicy nie muszą się obawiać.

Gdzie można kupić i jaka będzie cena?

Na koniec pozostała nam oczywiście kwestia ceny i tutaj naprawdę miłe zaskoczenie, gdyż Burneo nie należy do bardzo drogich suplementów diety. Cena jednego opakowania to około 159zł, przy czym znajdziemy w nim aż 60 kapsułek, a więc z powodzeniem taka porcja wystarczy nawet na ponad miesiąc kuracji. Jednocześnie producent na swojej stronie internetowej regularnie prowadzi różnorodne promocje.

Możemy kupować jednorazowo 3 lub też 6 opakowań i płacić tylko i wyłącznie za część z nich, co od razu obniża cenę jednostkową. Ważnym podkreślenia jest tutaj fakt, że producent oficjalnie informuje o braku zewnętrznej dystrybucji suplementu.

Oznacza to, ze suplement kupimy tylko i wyłącznie na stronie internetowej producenta, a znalezienie suplementu w innych miejscach może oznaczać, że mamy do czynienia z podróbką.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 4]

Burneo - opinie z forum:

Dodaj komentarz