Czy Chlorogenic Power 2020 pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów??? Sprawdzamy to

Zrzucenie 5-ciu czy 10-ciu kilogramów – wydaje się proste, prawda? Tak mówią jednak głównie te osoby, które jeszcze nigdy nie podjęły decyzji o rozpoczęciu odchudzania. Każdy, kto już tego próbował wie, jak trudny jest to proces. Tak naprawdę tylko nielicznym udaje się osiągnąć założony wcześniej cel już za pierwszym razem. Dlaczego tak się dzieje i co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zrzucenie paru kilogramów z wagi?

3 filary skutecznego odchudzania (dieta, ćwiczenia, suple)

Powszechnie słyszy się o tym, że w odchudzaniu najważniejsza jest motywacja oraz dobrze dobrana dieta. To prawda, ale tylko częściowo. Motywacja przede wszystkim może napędzać się sama. Jeśli człowiek w miarę szybko widzi efekty swojej ciężkiej pracy, podświadomie zachęca się do jeszcze intensywniejszych działań. Kluczem do sukcesu wydaje się dieta i tak, faktycznie może nim być, ale przy spełnieniu odpowiednich warunków.

OtyłośćJak podkreśla dr n. med. M. Białkowska, najczęstszym błędem jest zbyt dosłowne traktowanie pojęcia diety [1]. To wcale nie ma być drakońskie żywienie opierające się na kilku warzywach i suchym chlebie ziarnistym. Generuje to szok dla organizmu i ma skutek odwrotny, do zamierzonego. Jeśli ciało nagle dostaje drastycznie mniejsze porcje energetyczne, dosłownie blokuje się. Nie zużywa zapasów energetycznych z tłuszczu, a wręcz powiększa je, odkładając nową energię na bardzo czarną godzinę. To prowadzi oczywiście do różnych problemów zdrowotnych.

Dieta musi być delikatna i przede wszystkim skomponowana pod konkretny organizm. Doświadczony specjalista musi ustalić zapotrzebowanie energetyczne osoby, jej stan zdrowia i dopiero pod tym kątem opracować odpowiedni plan żywieniowy. Dieta często określana jest mianem pierwszego filaru odchudzania. Jest bardzo ważnym, ale nie jedynym czynnikiem sprzyjającym spalaniu tłuszczu.

Drugim filarem jest aktywność fizyczna. Można oczywiście chodzić na siłownię i ćwiczyć czy zacząć uprawiać różne sporty. Nie oszukujemy się jednak, w dzisiejszych zabieganych czasach mało kto może sobie na to pozwolić. Aktywność fizyczna nie musi być jednak bardzo angażująca. Po prostu od czasu do czasu zostaw auto pod domem i idź na zakupy piechotą. Do pracy też nie musisz zawsze jechać autem. Jeśli jest ciepło i ładnie, wsiądź sobie na rower. Do aktywności fizycznej zachęci również posiadanie pieska. Jeżeli możesz sobie pozwolić na zwierzaka, nie wahaj się, on Cię zmotywuje do ruchu.

Ostatnim filarem odchudzania są suplementy diety, które przyjmowane z głową stanowią ważne uzupełnienie planu żywieniowego. Suplementy mogą dostarczać cennych składników, w tym przyspieszających metabolizm, zmniejszających łaknienie oraz ograniczających magazynowanie tłuszczu przez organizm. Jednym z polecanych ostatnio produktów dla osób na diecie jest Chlorogenic. Czym jest ten produkt, jak działa i w jaki sposób trzeba go stosować?

Chlorogenic – co to jest?

Jak zapewnia sam producent, jest to innowacyjny suplement dla wszystkich osób, które chcą szybko pozbyć się nadmiarowych kilogramów. Na stronie można znaleźć informacje nawet o tym, że niektórym osobom udało się zrzucić w ten sposób ponad 30 kilogramów w zaledwie 2 miesiące. Przestrzegamy jednak przed zbyt hurraoptymistycznym podchodzeniem do tego. Zawsze pamiętajcie o 3 filarach odchudzania, które opisaliśmy wcześniej! Bez nich nie da się efektywnie gubić kilogramów.

Firma gwarantuje, że odchudzanie w przypadku wspierania się tym produktem jest 3-etapowe:

 1. W pierwszym etapie suplement zwiększa stężenie składników niezbędnych organizmowi do efektywnej przemiany zgromadzonego tłuszczu w energię. W tym okresie trzeba pić bardzo dużo wody, aby zapewnić ciału odpowiednie nawodnienie.
 2. Drugim etapem jest detoksykacja. Nadmierne zanieczyszczenie organizmu nie tylko pogarsza zdrowie i ogólne samopoczucie. Ma ono również wpływ na spowolnienie metabolizmu. Pozbycie się groźnych związków chemicznych poprawia energetyczną wydajność organizmu. Lepszy metabolizm to szybsze pozbywanie się tkanki tłuszczowej.
 3. Na tym etapie rozpoczyna się już dynamiczne gubienie kilogramów. Organizm jest odżywiony, dobrze nawodniony i ma prawidłowo funkcjonujący metabolizm. Przy dobrej diecie i zwiększonej aktywności fizycznej efekty odchudzania powinny być widoczne dużo szybciej.

Jak stosować ten produkt?

Przypominamy, że gwarancją bezpiecznego stosowania suplementów diety jest ścisłe trzymanie się zaleceń dotyczących dawkowania. W przypadku produktu Chlorogenic otrzymujemy opakowanie zawierające 30 tabletek, które powinny wystarczyć na półmiesięczną kurację. Producent zaleca bowiem, aby przyjmować po 2 tabletki każdego dnia, najlepiej rano i przy obfitym popijaniu wodą. Nie można zwiększać zalecanej dawki. To nie przyspieszy procesu odchudzania, a może wpłynąć negatywnie na zdrowie.

Skutki uboczne?

Firma na każdym kroku podkreśla, że jej produkt zostały przygotowany w oparciu o naturalny, całkowicie bezpieczny dla zdrowia skład. Odpowiednio zbilansowane składniki gwarantują doskonałe efekty, a przy tym brak ryzyka wystąpienia jakichkolwiek negatywnych objawów. Firma udziela nawet gwarancji satysfakcji. Jeśli Chlorogenic nie spełni oczekiwań, można otrzymać zwrot wydanych na niego pieniędzy.

Skład produktu

Niestety nie jesteśmy w stanie szczegółowo opisać składu tego produktu, gdyż producent nie chwali się nim na własnej stronie internetowej. Wiemy na pewno, że jego podstawą jest tzw. kwas chlorogenowy CGA, który określany jest mianem antyoksydantu. Nie znamy dokładnie jego podchodzenia w przypadku tego produktu, ale najczęściej jest on pozyskiwany z zielonych ziaren kawy.

Podstawową zaletą kwasu CGA jest poprawienie efektywności wchłaniania cukru. Dzięki temu jego duża część dostaje się do krwi i jest na bieżąco przetwarzana w energię, a później wykorzystywana. Tym samym organizm jest niejako zmuszony do sięgania po swoje zapasy energetyczne, czyli po tkankę tłuszczową. CGA jest więc polecany również dla diabetyków, gdyż wspomaga leczenie cukrzycy. Dodatkowo składniki wpływa pozytywnie na samopoczucie.

Opinie?

Produkt sprawia wrażenie naprawdę godnego zaufania, gdyż zbiera bardzo dobre opinie w internecie.

Chlorogenic – dzisiaj 03.12.23 – 50% taniej

Przez wielu użytkowników jest chwalony za bezpieczeństwo i przede wszystkim skuteczność działania. Ludzie cenią sobie szybko pojawiające się efekty. Jak zapewniają, już po kilku dniach widać efekty przyspieszenia metabolizmu oraz oczyszczenia organizmu. Przy prawidłowej diecie wiele osób bardzo szybko zauważyło wyraźne ubytki wagi.

Cena

Ile trzeba będzie zapłacić za 2-tygodniową kurację? Na pierwszy rzut oka całkiem sporo, gdyż opakowanie kosztuje aż 254 zł, a jedno to raczej za mało, aby zobaczyć wyraźne efekty odchudzania. Na szczęście firma bardzo często organizuje promocje, mocno obniżając cenę produktu. Nawet teraz można zamówić buteleczkę w cenie 127 zł, a więc aż o 50% taniej. Dodatkowo oszczędza się również na dostawie, która jest całkowicie darmowa.

Gdzie można kupić?

Suplement diety Cholorogenic jest dostępny wyłącznie w oficjalnym sklepie internetowym producenta, a więc na jego stronie. Odradzamy zamawianie produktu w innych miejscach, gdyż mogą być podróbkami. Taka polityka firmy ma gwarantować klientom zakup oryginalnego, skutecznego i bezpiecznego w stosowaniu produktu.

Bibliografia

[1] https://wyborcza.pl/TylkoZdrowie/1,137474,19833081,odchudzanie-jak-schudnac-na-zawsze.html

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3]

Chlorogenic - opinie:

 1. Ktoś kupił już może ten produkt? Jeśli tak to będę wdzięczna za podzieleniem się składem z ulotki. Piszcie proszę, bo jestem bardzo ciekawa co skrywa się w tych tabletkach. To naprawdę jest takie skuteczne?

  Odpowiedz
 2. może ktoś polecić jaką dobrą dietę, która będzie idealnie komponowała się z tym suplementem? Mnie to już nic nie pomaga, 4 razy próbowałam i 4 razy wracałam szybko do starej wagi…

  Odpowiedz
 3. Chlorogenic – dzisiaj 03.12.23 1 opakowanie GRATIS

 4. czy żeby zamówić produkt trzeba zapłacić z góry czy można wybrać przesyłkę za pobraniem? Nigdzie na stronie producenta nie ma ani słowa na ten temat.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz