Erogen X – żel na męskie libido. Czy działa? Wasze opinie

Mężczyźni dość powszechnie zmagają się dzisiaj z problemem niskiego libido, które bezpośrednio przekłada się na pogorszenie aktywności seksualnej. 

Nieudane pożycie?

Brak zadowolenia z życia erotycznego nie tylko pogarsza stan psychiczny, ale nierzadko jest nawet przyczyną rozpadu związków, w których to kobiety wiecznie czują się niespełnione. Zaskakująco dużo mężczyzn ma również problem ze zbyt małym członkiem, choć w wielu przypadkach jest on poważnie bagatelizowany.

Erogen X – dzisiaj tj. 03.12.23 promocja -53% taniej

Czy z tego typu problemami można poradzić sobie w sposób naturalny, bez stosowania groźnych leków czy poddawania się skomplikowanym operacjom? Erogen X jest przedstawiany przez producenta jako najskuteczniejszy i w pełni naturalny sposób na takie problemy. Czy jednak faktycznie jest to prawda?

Żel Erogen X – co to jest?

Opakowanie Erogen X

Wbrew pozorom Erogen X to nic innego jak kolejny żelowy suplement dostępny na naszym rynku, który w tym przypadku dedykowany jest mężczyznom i ma być odpowiedzialny za podniesienie wszystkich funkcji seksualnych. W jaki sposób jest to możliwe?

Według zapewnień samego producenta, żel zawiera laboratoryjnie opracowany skład z naturalnych elementów, które pozytywnie wpływają na wiele aspektów funkcjonowania ludzkiego organizmu. Do tych najważniejszych należy zaliczyć zwiększenie przepływu krwi. Jest to ważne z punktu widzenia zbyt małego członka.

Podniesienie ciśnienia krwi powoduje jej większy napływ do ciałek jamistych penisa, a więc i w efekcie zwiększenie jego objętości oraz długości. Należy pamiętać o tym, że ciałka jamiste są bardzo elastyczne i przy regularnym ich powiększaniu pojemność powiększy się w sposób naturalny i pozostanie już taka na stałe. To właśnie z tego powodu żel ma zapewniać tak trwałe efekty.

Na tym jednak nie koniec zapewnień producenta Erogen X. Dowiadujemy się bowiem także, że regularne stosowanie produktu ma powodować wyraźne podniesienie poziomu libido. Osoby stosujące lek powinny po pewnym czasie odczuwać więcej przyjemności płynącej z seksu, a jednocześnie podniesienie poziomu libido ma poprawić ochotę na seks.

Oczywiście ważna jest tutaj informacja o naturalności składu. Dzięki temu można mieć większą pewność bezpieczeństwa stosowania produktu, co zresztą gwarantuje sam producent wszystkim swoim klientom.

Jak stosować? Dawkowanie żelu

Produkt dostępny w formie żelu ma tę zaletę, że jego stosowanie nie wiąże się z nadmiernym obciążaniem żołądka oraz wątroby, co tylko zwiększa nasze bezpieczeństwo. Aby osiągać efekty, które gwarantuje producent, należy nakładać Erogen X raz dziennie bezpośrednio na penisa, bardzo dobrze wsmarowując go w każdy zakamarek.

REALNE efekty stosowania? Zobacz tutaj

Dodatkowo można również zastosować żel bezpośrednio przed stosunkiem. Jego formuła lekko znieczuli członka, przez co wydłuży się stosunek, a i jednocześnie poprawi sama erekcja. Bardzo ważne jest tutaj ścisłe trzymanie się zaleceń producenta. Tylko w ten sposób gwarantowane są efekty w postaci dłuższego i grubszego penisa, a także poprawa zdolności seksualnych.

Jaki jest skład?

Efekty?

Nieustannie wspominamy o naturalności składu żelu, gdyż ten jest na każdym kroku podkreślany przez samego producenta. Co w takim razie znajduje się w składzie produktu Erogen X?

 • ekstrakt z korzenia żeń-szenia;
 • sarsaparilla;
 • korzeń lukrecji;
 • ekstrakt z macy;
 • l-arginina o bardzo wysokim stężeniu.

Skład został opracowany w taki sposób, aby z jednej strony gwarantował naprawdę zaskakująco dobre efekty, ale jednocześnie był bezpieczny dla naszego zdrowia. Wyniki badań, które zaprezentowane są na stronie producenta, mówią między innymi o tym, że regularne stosowanie żelu przez miesiąc pozwoliło na zwiększenie członka średnio o 6,9 cm.

Do tego większość badanych osób potwierdziła wydłużenie stosunku, większą ochotę na seks oraz wyraźne zwiększenie intensywności każdego zbliżenia.

Opinie osób stosujących żel

Produkt dostępny jest na rynku już od dłuższego czasu, a to oczywiście oznacza, że bez problemu można znaleźć na jego temat mnóstwo opinii w internecie. Warto przyjrzeć się im dokładniej, gdyż piękne słowa producenta, które mają promować żel, większości z nas na pewno nie wystarczą do tego, aby być w pełni przekonanym do zakupu.

Prawdziwe opinie lekarzy? Kliknij po więcej

Okazuje się jednak, że w ogromnej mierze produkt ten jest jednak bardzo chwalony. Mężczyźni stosujący żel regularnie przez okres minimum miesiąca zaobserwowali wyraźne zwiększenie członka, zarówno na długości, jak i objętości.

Do tego żel zwiększa odczucia seksualne, nie wywołuje uczuleń, a i w wielu przypadkach potwierdza się jego działanie wydłużające stosunek.

Jaka jest cena i gdzie kupić Erogen X?

Osoby zainteresowane kupnem specyfiku muszą mieć świadomość tego, że jego cena potrafi być bardzo płynna. Wszystko to z tego powodu, że producent regularnie organizuje różnorodne promocje, dzięki którym można oszczędzić naprawdę sporo pieniędzy.

Na chwilę obecną żel można zamówić w cenie około $46 i to z zupełnie darmową wysyłką w praktycznie każde miejsce na świecie. Należy tutaj szczególnie podkreślić fakt, że produkt sprzedawany jest wyłącznie w oficjalnej dystrybucji producenta.

Oznacza to, że Erogen X można zamówić tylko na oficjalnej stronie internetowej, korzystając z prostego formularza zamówienia, który jest tam dostępny.

Click to rate this post!
[Total: 90 Average: 2.7]

Erogen X - opinie z forum:

 1. Mam takie jedno pytanie, czy ten żel jest zapachowy czy kompletnie bezwonny? Nigdzie nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat.

  Odpowiedz
 2. Siema panowie!!! Znajdę tutaj osoby, które stosują żel od dłuższego czasu? Jestem ciekawy na ile trwałe są te efekty bo rozumiem, że wielkość penisa pozostaje, ale co z tym libido i wydłużeniem stosunku???

  Odpowiedz
 3. Ej naprawdę nie ma opcji zamówienia tego w innym miejscu w jakiejś rozsądniejszej cenie??? Piszcie proszę jeśli co wam wiadomo.

  Odpowiedz
 4. A tam mało kto zwraca uwagę na wielkość…ja to mam z tego powodu takie kompleksy, ze szkoda gadać :/ jak długo powinno się stosować ten żel dla trwałych efektów??

  Odpowiedz
 5. Oryginalny Erogen X kupisz TUTAJ – 53% taniej

 6. Zamówiłem i stosuję od tygodnia raz dziennie. Żel posiada zapach cynamonu, co mi osobiście nawet pasuje.
  Zobaczę co się wydarzy po miesiącu.

  Odpowiedz
 7. Kupiłem i stosuję około 1 tygodnia. Faktycznie zapach cynamonu. Żel przezroczysty, łatwo się wciera. Niby na dużo starczy. Póki co nie widać żadnych zmian. Kontynuuje kurację.

  Odpowiedz
 8. Stosuję od 2 miesiecy , jesli chodzi o dłogość to nic nie zmieniło natomiast penis jest twardy jak skała i długość stosunku sie poprawiła

  Odpowiedz

Dodaj komentarz