Locerin – czy rzeczywiście pozwoli na wzmocnienie i odbudowę włosów? Wasze opinie

Zdrowe, odpowiednio odżywione i świetnie nawilżone włosy to skarb dla każdej kobiety. Niestety panie naprawdę często zmagają się z ich stanem zdrowia.

Nasze włosy, nawet naprawdę mocne, z biegiem czasu tracą swój piękny wygląd. Przyczynia się do tego na pewno nieprawidłowa dieta, stosowanie używek czy pewne uwarunkowania genetyczne.

Jednocześnie jednak kobiety często same nie ułatwiają życia swoim włosom. Farbowanie ich, stosowanie silnych kosmetyków czy prostowanie to zabiegi kosmetyczne, które nadużywane mogą zniszczyć najmocniejsze nawet włosy.

Aby je ratować i znów cieszyć się ich pięknym wyglądem, należy przede wszystkim zająć się ich odpowiednim odżywieniem. Rynek kosmetyczny pełny jest tego rodzaju produktów, ale niezwykle często okazuje się, że wydajemy na nie majątek, a efekty ich działania są gorzej niż mierne.

Od pewnego czasu jednak wiele słyszy się o produkcie Locerin, który ma stanowić uniwersalny „lek” dla zniszczonych i zmęczonych życiem włosów. Co to jest i dlaczego produkt te ma wykazywać się taką skutecznością?

Co to jest?

Wbrew pozorom Locerin nie jest wcale kolejnym produktem kosmetycznym. Wręcz przeciwnie, to suplement diety dostępny w formie kapsułek przeznaczony do codziennego stosowania.

Nie mamy tutaj więc do czynienia z produktem, który nakładamy bezpośrednio na włosy. Według producenta kapsułki zawierają w swoim składzie wszystkie elementy niezbędne do przywrócenia włosom ich dawnej świetności i uodpornienia na uszkodzenia w przyszłości.

Przy regularnym stosowaniu, i trzymaniu się zaleceń, producent gwarantuje przede wszystkim:

 • zatrzymanie procesu wypadania włosów i zabezpieczenie przed nim na przyszłość;
 • odbudowanie cebulek;
 • wzmocnienie struktury włosa;
 • pełne odżywienie gwarantujące naturalną barwę i niesamowity wręcz połysk.

Producent chwali się na swojej stronie opracowaniem zupełnie nowej formuły, która nazwana została AnaGain Nu. Formuła działa bezpośrednio w cebulkach włosowych, odbudowując je, wzmacniając i stymulując porost nowych, bardzo silnych włosów.

Na stronie znajdziemy również wyniki oficjalnie przeprowadzonych badań formuły, zrealizowanej na grupie 21 ochotników w różnym wieku. Ich wyniki pokazują, że ponad 80% badanych po przejściu pełnej kuracji zaobserwowało wyraźne ograniczenie zjawiska wypadania włosów. Aż 76% z nich wyraziło za to chęć kontynuowania rozpoczętej kuracji.

Nie wiemy oczywiście, na ile rzetelnie zostały przeprowadzone te badania, gdyż trudno znaleźć szczegółowe informacje dla nich. Możemy jednak sprawdzić skład, gdyż producent niczego tutaj nie ukrywa, co naszym zdaniem zwiększa zaufanie do tego produktu. Sprawdzimy zaraz składniki, ale najpierw zajmiemy się kwestiami stosowania tych kapsułek.

Jak stosować?

Każdy suplement diety, niezależnie od tego na co się zdecydujemy, wymaga od nas regularności. Aby w ogóle pojawiły się jakieś efekty, trzeba go przyjmować nie tylko w określonych dawkach, ale także o tych samych porach każdego dnia, nierzadko przez wiele tygodni.

Nie inaczej jest w przypadku produktu Locerin. Producent zaleca tutaj przyjmowanie dwóch kapsułek każdego dnia, najlepiej tuż przed zjedzeniem posiłku.

Kapsułki należy obficie popić wodą, minimum szklanką. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek, a więc wystarczy nam na miesiąc stosowania. Według informacji znajdujących się na stronie, terapia powinna trwać minimum kilka tygodni, aby efekty były zadowalające.

Skutki uboczne?

Dobre suplementy diety powinny być bezpieczne w stosowaniu, jeśli oczywiście trzyma się zaleceń z ulotki. Wynika to z naturalności składników i okazuje się, że właśnie tak jest w przypadku tego produktu.

Firma gwarantuje bezpieczeństwo stosowania. Formuła kapsułek została opracowana w specjalistycznych laboratoriach i przetestowana wielokrotnie na grupie ochotników. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że gwarancje bezpieczeństwa to trochę za mało, gdyż co nam po nich, jeśli okaże się, że mamy problemy ze zdrowiem po przeprowadzeniu kuracji. Sprawdźmy w takim razie, co takiego znalazło się w składzie tych kapsułek.

Skład

Zawartość kapsułek produktu Locerin naprawdę nam zaimponowała, gdyż znajdziemy tam aż 16 zróżnicowanych składników aktywnych.

Nie będziemy więc wymieniać wszystkich, gdyż te możecie wygodnie sprawdzić sobie na stronie producenta, ale przyjrzymy się kilku z nich, które naszym zdaniem są najważniejsze. I tak w kapsułce mamy między innymi:

 • wyciąg z bambusa zwyczajnego;
 • wyciąg ze skrzypu polnego;
 • wyciąg z lucerny siewnej;
 • wyciąg z pokrzywy zwyczajnej;
 • miedź, selen oraz biotyna;
 • ekstrakt z piperyny;
 • formuła AnaGain Nu (omawialiśmy ją wcześniej).

Wygląda bardzo bogato, a przypominamy, że nie są to wszystkie składniki, które znalazły się w tych niepozornych kapsułkach. Według producenta wszystkie te składniki są wręcz niezbędne włosom do ich prawidłowego rozwoju. Część z nich ma wpływ na proces wypadania, inne na porost, a jeszcze inne na odbudowę zniszczonych włosów oraz na ich ochronę przez uszkodzeniami.

Opinie o produkcie?

Na całe szczęście suplement diety Locerin nie jest specjalnie nowym produktem na rynku, a to oznacza, że opinii i komentarzy na jego temat zdecydowanie nie brakuje. Pewnie jesteście ciekawi, co z nich wynika, prawda? Nasz też to interesowało i dlatego sprawdziliśmy.

Locerin – dzisiaj 03.12.23 – 50% taniej (w pakiecie)

Choć negatywnych opinii nie brakuje, to jednak zdecydowanie przeważają te pozytywne. Szybkie działanie, brak skutków ubocznych i dobre efekty stosowania to elementy, które przewijają się najczęściej.

Niektóre kobiety faktycznie chwalą sobie to, że wypadanie włosów zostało powstrzymane, a i jednocześnie zaczęły pojawiać się nowe włosy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach opinie i komentarze nie zawsze muszą być rzetelne, ale jest ich na tyle dużo, że można sobie wyrobić jakieś sensowne zdanie o produkcie.

Jaka jest cena i gdzie bezpiecznie kupić?

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem, a co za tym idzie ceną tego suplementu, to naprawdę odsyłamy Was na stronę producenta.

Tylko w oficjalnym sklepie producenta można zamówić Locerin, gdyż firma nie prowadzi dodatkowej dystrybucji.

Nie będziemy natomiast pisać o cenie głównie z tego powodu, że promocje są standardowym widokiem w tym sklepie. Zmieniają się one bardzo regularnie, a więc to, co podamy dzisiaj może być nieaktualne nawet jutro.

Click to rate this post!
[Total: 19 Average: 3.2]

Locerin - opinie:

 1. Na ile skuteczna jest ta ochrona włosów po przejściu dłuższej kuracji? Jestem bardzo ciekawa i może są tutaj osoby, które brały te kapsułki kiedyś i mogą wypowiedzieć się na ich temat, co dzieje się po pewnym czasie?

  Odpowiedz
 2. na jakiej zasadzie jest ewentualnie realizowany ten zwrot pieniędzy, jeśli produkt nie spełni oczekiwań? Próżno niestety szukać takich informacji na stronie producenta :/

  Odpowiedz
 3. udało Wam się zamówić Locerin gdzieś za jeszcze mniejsze pieniądze? Spróbowałabym, ale niestety jak na testy mam tyle wydawać w ciemno to trochę się boję :/

  Odpowiedz
 4. Locerin – dzisiaj 03.12.23 – 1 opakowanie GRATIS

Dodaj komentarz