VaricoFix – czy skuteczny środek na żylaki nóg? Wasze opinie i doświadczenia

Pajączki na nogach, obrzęknięte i poszerzone żyły, zasinienia w okolicy nóg – to rzeczywistość wielu kobiet. Brak ruchu, częste przebywanie w pozycji stojącej oraz zaburzenia krążenia sprzyjają powstaniu tych nieestetycznych zmian.

Ale żylaki to nie tylko problem natury kosmetycznej, ale – przede wszystkim – zdrowotnej.  Aby zapobiec powstawaniu  żylaków oraz złagodzić objawy już istniejących – warto sięgnąć po opisywany produkt.

Co to jest?

VaricoFix to żel dedykowany osobom borykającym się z problemami żylnymi w obrębie nóg. Producent zapewnia o całkowicie naturalnym, a zatem bezpiecznym i skutecznym składzie produktu.

Wykorzystanie substancji oddziałujących korzystnie na krążenie krwi i stan naczyń krwionośnych szybko rozwiązuje problem obrzęków nóg i żylaków, który pojawia się u coraz większej liczby kobiet. Lekka formuła umożliwia natychmiastowe wchłanianie żelu i szybkie działanie dokładnie  w miejscu występowania problemu. To kompleksowe działanie obejmuje:

 • usprawnienie krążenia krwi i limfy
 • zapobieganie zastojowi żylnemu krwi
 • uszczelnienie ścian naczyń krwionośnych
 • łagodzenie stanów zapalnych
 • zapobieganie powstawaniu zakrzepów

Takie wsparcie dla nóg może zapobiec rozwojowi zaawansowanych żylaków, dla których jedyną skuteczną terapią jest zabieg operacyjnego ich usuwania.

Skład VaricoFix

Żel VaricoFix  to skład skomponowany w oparciu o wiedzę medyczną dotyczącą walki z żylakami. Producent obiecuje zwartość wyłącznie naturalnych składników, które skoncentrowane są na likwidacji żylaków nawet w ich zaawansowanym stadium. Swoją niezwykłą skuteczność  żel zawdzięcza zawartości następujących składników:

 • wąkrotki azjatyckiej usprawniającej krążenie krwi i uszczelniającej ściany naczyń, co zapobiega obrzękom i bólowi nóg;
 • arniki działającej drenująco na krew i limfę oraz łagodzącej stany zapalne i ból;
 • heparyny ograniczającej krzepnięcie krwi, przez co krew krąży bez zastojów i zakrzepów; daje to efekt gładkich nóg bez żylaków i skurczów mięśni;
 • kokoryczki wielokwiatowej o działaniu ściągającym i łagodzącym, a także usprawniającym pracę serca i krążenie krwi.

Kombinacja składników skoncentrowanych na usprawnieniu krążenia krwi i likwidacji bólu oraz obrzęków, stosowanych miejscowo w miejscu powstania żylaków, stanowi skuteczną terapię żylaków oraz ich profilaktykę.

Skuteczność

Zdrowe nogi bez żylaków? To nie takie trudne

Według producenta VaricoFix, żel ten przynosi natychmiastową ulgę w bólu i obrzęku kończyn. Aplikacja żelu znosi uczucie sztywności i mrowienia nóg, uczucia kłucia i marznięcia kończyn dolnych czy zmęczenia i ciężkości nóg. Nogi są lekkie i wypoczęte, bez obrzęków czy zasinień – jednym słowem są w doskonałej kondycji nawet po całym, męczącym dniu.

VaricoFix sprzyja likwidacji nieestetycznych, bolesnych i zagrażających zdrowiu żylaków, a regularnie stosowany zapobiega ich nawrotom. Może być stosowany także u pań bez żylaków, u których częste bóle nóg i obrzęki predysponują do rozwoju żylaków w przyszłości.

Dawkowanie produktu

VaricoFix to żel przeznaczony do codziennego stosowania, który powinien być aplikowany na skórę nóg dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Aplikacja poranna ma na celu wzmocnić ścianki naczyń krwionośnych i pobudzić krążenie krwi, co ma zapobiegać powstaniu zaburzeń krążenia i rozszerzenia naczyń krwionośnych. Z kolei stosowanie specyfiku wieczorem sprzyja likwidacji bólu, sztywności i mrowienia nóg oraz obrzęków.

VaricoFix zgodnie z sugestiami producenta ma likwidować żylaki w każdym stadium zaawansowania, ponadto skutecznie zapobiega postępowi choroby, a naturalne i doskonale tolerowane przez organizm składniki stanowią o bezpieczeństwie stosowania żelu na żylaki oraz braku jakichkolwiek działań niepożądanych.

Cena

VaricoFix to żel przeciwko  żylakom skomponowany z przebadanych klinicznie substancji czynnych.  W związku z dużą koncentracją składników aktywnych i deklarowaną przez producenta znaczną skutecznością, cena żelu VaricoFix jest wyższa niż powszechnie dostępnych w aptekach preparatów na  żylaki.

Często są to kremy lub żele jednoskładnikowe, o ograniczonej skuteczności, zaś VaricoFix określany jest przez producenta jako niezwykle skuteczny. Na stronie producenta często dostępne są atrakcyjne rabaty cenowe, sięgające nawet 50%, co czyni ceną VaricoFix bardzo atrakcyjną.

Gdzie kupić?

Żel VaricoFix wyróżnia się złożonym, unikatowym składem oraz wysoką skutecznością. Wynika z tego jego selektywność na rynku preparatów przeciwżylakowych. VaricoFix dostępny jest jedynie na oficjalnej stronie producenta.

Tylko zakup w tym miejscu daje gwarancję nabycie produktu oryginalnego, zaś zakup preparatu z innych  źródeł może skutkować brakiem skuteczności działania oraz ryzykiem uczuleń, podrażnień czy innych działań niepożądanych.

Click to rate this post!
[Total: 5 Average: 4]

Varicofix - opinie z forum:

 1. Czy ktoś walczy z żylakami tak długo jak ja? Już od ponad roku stosuję żel z apteki oraz tabletki doustne, ale żylaki stają się coraz większe a wieczorem nogi bardzo bolą. Jaka jest szansa, że żel VaricoFix okaże się skuteczny?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz