Lash Parade – rewolucyjne serum do rzęs. Czy naprawdę warto go kupić?

Zdrowe, długie oraz gęste rzęsty są wizytówką każdej kobiety, niezależnie od kreacji, jaką aktualnie chcemy założyć. Niestety jednak wiele kobiet nie zostało przez naturę obdarzonych pięknymi, naturalnie wyglądającymi rzęsami, przez co muszą wspomagać się różnego rodzaju kosmetykami.

Problem tuszów do rzęs polega jednak na tym, że często nie dają one spodziewanych efektów, a jeśli już to są one krótkotrwałe. Istnieje również opcja doklejania sztucznych rzęs, ale jest ona droga i niestety efekt również nie utrzymuje się zbyt długo.

Lash Parade ma być jednak odpowiedzią na tego typu problemy. Według producenta serum to nie tylko zagęszcza rzęsty, ale także w naturalny sposób je wydłuża, a do tego gwarantuje efekt w 100% trwały. Sprawdźmy w takim razie, co to za produkt.

Co to jest?

Opakowanie Lash Parade

Lash Parade to specjalistyczne serum, produkt przygotowany w oparciu o aktywne składniki, które mają w naturalny sposób pobudzać cebulki włosków rzęs do wzrostu.

Co bardzo ważne, produkt nie tylko ma wspomagać wydłużanie rzęs, ale także stymulować porost zupełnie nowych, przez co można uzyskać efekt rzęs o wiele gęstszych.

Choć na oficjalnej stronie producenta dość trudno znaleźć jakieś pełne informacje związane z tym, w jaki sposób działa serum, to jednak znajdziemy tam sporo informacji o składnikach. Lash Parade posiada w swoim składzie:

 • hydrolizat laurdimonium – jest odpowiedzialny przede wszystkim za poprawę wyglądu rzęs poprzez ich nawilżanie oraz nabłyszczanie;
 • keratynę w bardzo wysokim stężeniu – keratyna to podstawowy składnik każdego włosa, jej obecność może wzmacniać włosy i w dużym stopniu regenerować ich uszkodzenia;
 • kompleks tripeptide GHK – wspomaga działanie keratyny poprzez lepszy jej transport w organizmie.

Formuła ma być na tyle skuteczna, że producent gwarantuje satysfakcjonujące efekty już po 2 tygodniach regularnego stosowania serum. Co ciekawe, dowiadujemy się również o tym, że w niektórych przypadkach produkt zaczyna działać już po 2 dniach.

Lash Parade – jak to działa i jakie są efekty?

Olśniewające rzęsy

Zasada działania serum Lash Parade nie jest specjalnie skomplikowana. Najważniejszym jego składnikiem jest keratyna, która w sposób bardzo aktywny wpływa na odbudowę uszkodzonych włosków.

Jednocześnie jednak pełny zestaw wartości odżywczych znajdujących się w produkcie, który objęty jest tajemnicą, potrafi w sposób naturalny przyspieszyć porost nowych włosków. Od producenta dowiadujemy się między innymi, że serum wydłuża naturalny okres porostu włosków, przez co mogą być one dłuższe i grubsze, poprawiając ogólną gęstość rzęs.

Efektów działania jest wiele, ale do tych najważniejszych, które zresztą gwarantuje producent, należy zaliczyć:

 • wzmocnienie oraz odżywienie rzęs w naturalny sposób w przeciągu ciągu pierwszych 14 dni;
 • zatrzymanie wypadania włosków u osób, które mają z tym problem;
 • pobudzenie porostu nowych włosków;
 • znaczące wydłużenie rzęs oraz zwiększenie ich gęstości.

Są to efekty gwarantowane przez producenta i, co ciekawe, okazuje się, że nie są to słowa rzucane na wiatr. Firma zajmująca się dystrybucją Lash Parade gwarantuje skuteczność działania zwrotem całej gotówki, jeśli ostateczne efekty okażą się niezadowalające. Jeżeli w pierwszym okresie stosowania serum efekty będą marne, można zgłosić się do konsultanta, który doradzi, co należy zrobić. Kiedy natomiast nadal efekty będą niesatysfakcjonujące, to możemy ubiegać się o pełny zwrot gotówki.

Opinie

Piękne rzęsy to podstawa

Oczywiście o Lash Parade można wiele dowiedzieć się po prostu z oficjalnej strony producenta. Znajdziemy tam nie tylko skład oraz informacje o spodziewanym działaniu, ale także trochę opinii od użytkowników oraz wyniki różnych badań, które mają stanowić potwierdzenie innowacyjności tego produktu.

My postanowiliśmy jednak dokładnie przejrzeć internet i poszukać co o serum Lash Parade tak naprawdę sądzą jego użytkownicy, osoby, które pełną kurację mają już za sobą. Jesteśmy zaskoczeni, gdyż choć może takich opinii nie ma jeszcze zbyt dużo (produkt jest dość nowy na rynku), to jednak w większości są one przychylne dla samego serum.

Ludzie chwalą sobie między innymi dużą efektywność związaną z wydłużeniem, pogrubieniem oraz odżywienie obecnych włosków. Sporo informacji dotyczy również bardzo szybkiego zatrzymania procesu wypadania włosków, co na pewno wiele osób pozytywnie zaskoczy.

Znaleźliśmy również opinie potwierdzające efektywność Lash Parade dla pobudzania porostu nowych włosków. Warto oczywiście samodzielnie zapoznać się z tymi opiniami, gdyż nietrudno znaleźć je w internecie.

Gdzie kupić Lash Parade i jaka jest jego cena?

I tak dotarliśmy do ostatniego punktu naszych rozważań. Na pewno Lash Parade robi bardzo dobre wrażenie na papierze, ale jednocześnie i rośnie w sieci ilość pozytywnych komentarzy na temat tego serum. Ostateczną decyzję o zakupie pozostawiamy oczywiście Wam, ale od razu chcemy przestrzec przed zakupem produktu z niepewnych źródeł.

Producent sprzedaje Lash Parade wyłącznie za pośrednictwem własnej strony internetowej.

Można tam złożyć zamówienie online, płacąc za nie z góry lub wybierając opcję dostawy za pobraniem.

Na zakończenie chcielibyśmy wspomnieć o tym, że regularne odwiedzanie strony producenta może być bardzo opłacalne. Okazuje się, że dość często organizowane są tam niezwykle atrakcyjne promocje. Dzięki nim w chwili obecnej można zamówić Lash Parade za około $45, co stanowi w zasadzie połowę ceny podstawowej.

Click to rate this post!
[Total: 32 Average: 3.3]

Lash Parade - opinie z forum:

 1. Dziewczyny, jeśli używałyście tego serum to piszcie proszę, po jakim czasie zauważyłyście, że włoski zaczynają rosnąć. Zależy mi mega na czasie!!!!

  Odpowiedz
 2. Są tutaj osoby, u których to serum wywowało jakieś uczulenie? Mam trochę złe doświadczenia z takimi produktami bo chyba marnie na nie reaguję i dlatego moje pytanie.

  Odpowiedz
 3. czy po zakończeniu kuracji rzęsy wracaja do poprzedniego wyglądu ? wygmyślę, że tak bo po co kupować więcej opakowań ?
  Sama kupiłam no bo kobieta jestem, wcześniej miałam coś podobnego, rzeczywiście rzęsy to miałam długie, ale po zaprzestaniu kuracji mam jakie miałam przed
  Goha

  Odpowiedz

Dodaj komentarz