Somatodrol – odżywka na masę mięśniową. Warto używać?

Suplement diety Somatodrol został stworzony przede wszystkim z myślą o kulturystach, ale może znaleźć on bardzo szerokie zastosowanie w przypadku wszystkich sportowców, którzy liczą na szybki przyrost masy mięśniowej oraz oczekują od suplementu wzrostu poziomu energii przy regularnym stosowaniu.

somatodrol
Somatodrol

Producent zapewnia, że suplement nie jest oparty o nielegalne na rynku sterydy i nie posiada żadnych składników, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia.

Podstawę stanowią tutaj bowiem składniki, które w naturalny sposób pobudzają organizm człowieka do produkcji zwiększonej ilości testosteronu oraz hormonu wzrostu HGH, który w znaczący sposób przyspiesza przyrost masy mięśniowej. Suplement wykazuje także działanie odchudzające. Dzięki temu nowa masa mięśniowa jest sucha i pozwala rzeźbić piękną sylwetkę ciała.

Somatodrol wymaga regularnego stosowania zgodnie z zaleceniami producenta. Tylko w takim wypadku producent gwarantuje jego skuteczność i efekty działania, które będą zadowalające.
Produkt dostępny jest w sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem samej strony internetowej producenta.

Opakowania suplementu można zamawiać po jednej sztuce, bądź też w zestawach, które zawierają 3 lub 6 sztuk jednocześnie. W przypadku zakupu większej ilości suplementów uzyskuje się niższą cenę dzięki gratisowym opakowaniom. Somatodrol jest w pełni dopuszczony do sprzedaży na terenie Polski.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Somatodrol - opinie z forum:

 1. Panowie, podstawowe pytanie mam, czy jest po tym porządna pompa? Ktoś może miał już doswiaczenie z tym suplementem bo szczerze powiem, ze mnie to już niewielem rzeczy pomaga, nie wiem czy za dużo roznych supli brałem czy jak, ale jakos po żadnym nie ma tyle sily ile bym chaiał, a to trochę kosztuje i teraz nie wiem czy kupować czy może jednak nie.

  Odpowiedz
 2. ktoś ogarnia czasem kontakt do tego producenta? Przeleciałem chyba całą stronę od dechu do dechy i kompletnie nic nie znalazłem, może jakiś mail chociaż czy coś takiego, wiecie jak się z nimi skontaktować???

  Odpowiedz
 3. Dość3długo czekałem na dostawe, nie wiem czemu tak było, ale nie bałem się bo wzialem a pobraniem 😛 cena i tak była taka sama jak bez pobrania ;] generalnie git, tam ktoś pytal czy jest pompa to jak dla mnie jest, szkoda ze nie znam się na tych skladach, ciekawe czy to jest takie bezpieczne jak pisza czy nie

  Odpowiedz
 4. przede wszystkim sprzedaż hormonu wzrostu jest nielegalna, wiec skoro sprzedają ten suplement to według mnie powinien być on bezpieczy, ale wiadomo, każdy organizm jest inny i jednemu pomoze a drugiemu nie

  Odpowiedz
 5. kto ogarnia w których sklepach z suplami to sprzedają? Nie chce po necie kupować, wolałbym pierw poczyttac sobie co tam ciekawego na opakowaniu nabazgrali 😀

  Odpowiedz
 6. Produkt jest w miarę dobry, nie mogę powiedzieć, może trochę słabo z tą pompą, ale za to rośnie taka rzeźba, że naprawdę nie mam na co narzekać. Cena jest przystępna w momencie kupowania większej ilości opakowań bo przy jednym to jak dla mnie mało opłacalne, zresztą co komu ta jedno opakowanie, ledwo na dobry początek, trzeba tego troszkę brać 😀

  Odpowiedz
 7. Stosował może to ktoś dłużej niż trzy miesiące? Możecie powiedzieć czy warto bo mam dylemta, kupić na początek 3 opakowania czy może od razu 6.

  Odpowiedz
 8. ja tam trenuje amatorsko i kupiłem 3 tylko, nie będie się wygłupiał, mysle jednak, ze jak chcesz trenować miesiącami to warto zaopatrzyć się w większy zapas, w szczególności że wtedy po prostu i tak wychodzi sporo taniej.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz